Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/tusulcm/public_html/libs/db.php on line 34

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/tusulcm/public_html/libs/db.php on line 34
TV'de Haftanın Filmleri, Televizyonda Ne Var, TV'de Bugünkü Filmler, Yerli ve Yabancı Filmlerin Konuları Saatleri ve Günleri ... - Tusul.com

Televizyonda Haftanın Filmleri (7 - 13 Aralık 2009)
  Cumartesi Günü Filmleri (12):
 • Salgın ATV @ 00:30
  Bilim-Kurgu - Ben ve Lisa Boston Daily gazetesi için çalışan ve birbirlerine kırgın iki muhabirdir. Hırslarına ve tutkularına uyacak hikayeler aramaktadırlar. Sonunda bulurlar da, çünkü belediye başkanı, yaratık istilasını umutsuzca durdurmaya çalıştığını iddia eden, çok korkmuş bir adam tarafından öldürülür. Üstelik bu istila devletin en üst kademesinden başlayarak hızla ilerlemektedir. Bu gidişi durdurmak için, Ben ve Lisa, korkutucu kaynağı süzmek zorundadırlar. İşleri çok zordur, çünkü her adımda karşılarına çıkan düşman insan görünümlü yaratıklar olmaya başlamıştır.
 • Cimarron Bölgesi TRT 1 @ 01:00
  Macera - Whitey isimli genç haydut, bir soygundan sonra kaçarken atı yaralanınca şerif Jim Crown tarafından yakalanır.
 • Kayıp TRT 1 @ 01:15
  Macera - Eşine ve oğluna ulaşmaya çalışan Jeremy Stanton, Nevada çöllerindeki ıssız karayollarında kaybolur. Bu arada Jeremy'in çalıştığı bankadan 6,5 milyon dolar değerinde para ve hisse senedi çalınmıştır.
 • Mommo-Kız Kardeşim TRT 1 @ 09:30
  Romantik Komedi - Leyla, ailesinin eksik ve yanlış eğitiminin sonucu, kültürüne yabancı bir kişi olmuştur. Viyana’daki müzik eğitimi sırasında doğup büyüdüğü toprakların gelenek ve göreneklerine bağlı Mehmet’le tanışır ve bir ilişki yaşamaya başlar.
 • Lily'nin Yolculuğu TNT @ 17:45
  Drama - Manhattan’da hizmetçilik yapan Lily’nin Alabama’daki büyüdüğü kasabaya yaptığı yolculuk aynı zamanda geçmişine yaptığı bir yolculuk. Y:Delbert Mann. Dram (1994).
 • Yeni Bir Kız TNT @ 17:45
  Drama - Doğuştan inanılmaz bir sese sahip olan Holly’nin hayallerini gerçekleştirmek uğruna annesi ile verdiği amansız mücadele. Dram, insanın azmi ile nelerin üstesinden gelebileceğini gözler önüne seriyor.
 • Korkunç Bir Film 4 Star @ 20:00
  Komedi - "Scary Movie" çetesi tarafından hazırlanan "Scary Movie 4" "Korkunç Bir Film 4", "War of the Worlds"...
 • Kahramanlar Okulu Star @ 20:00
  Drama -
 • Şaşkın Hırsızlar Star @ 20:00
  Macera - Jackie Chan'in bu güzel filmini kaçırmayın.
 • Kalbimin Sesi TNT @ 21:15
  Drama - 60’lı yıllarda Amerika’nın radyo ve müzik dünyasına bir yolculuk… Ünlü bir şarkıcı olmayı hayal eden Edna Buxton kazandığı yetenek yarışmasının ardından soluğu New York’ta alır. Edna, `Denise Waverly` olur ve birçok sanatçı için şarkılar yazmaya başlar. Şöhretin iç yüzünün sandığı gibi pırıltılı olmadığını gören Edna, yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen kalbinin sesine kulak verip hayallerinin peşine koşar.
 • Los Angeles Hikâyesi TNT @ 21:15
  Macera - Harris Telemacher hafif çatlak bir hava durumu sunucusudur. Kız arkadaşıyla sorunlu bir ilişki yaşamakta, Los Angeles’ın karmaşasından bunalmış ve kendine yeni bir umut aramaktadır. Bu arayışına cevap bir otoyol tabelasından gelir...
 • Tutku Sarayı TNT @ 21:15
  Romantik Komedi - 27 yaşında, yitirdiği eşinin yasını tutan, başarılı ve zengin bir adam olan Max Baron, beklenmedik şekilde kendini bir kadına tutulmuş olarak bulur.