Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/tusulcm/public_html/libs/db.php on line 34

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/tusulcm/public_html/libs/db.php on line 34
TV'de Haftanın Filmleri, Televizyonda Ne Var, TV'de Bugünkü Filmler, Yerli ve Yabancı Filmlerin Konuları Saatleri ve Günleri ... - Tusul.com

Televizyonda Haftanın Filmleri (7 - 13 Aralık 2009)
  Perşembe Günü Filmleri (15):
 • Deliyürek: Bumerang Cehennemi TRT 1 @ 19:45
  Macera - Deliyürek; ülkemizde yaşanan terör gerçeğini, çekilen acıları, bu acıyı çeken insanımızın yaşadıklarını anlatmak için bu coğrafyadaki küresel oyunu beyazperdeye yansıtıyor. Kim kullanırsa kullansın, terörün eninde sonunda bir bumerang olduğu anlatılıyor. Kahramanımız aşk ve cesaretle tutuşmuş bir deli yürek… Zeynep; başı beladan kurtulmayan, Yusuf'u ile denizin bittiği yere kadar giden sevgili…
 • Zengin Avcısı TRT 1 @ 19:45
  Romantik Komedi - Maceracı Irène, büyük bir otelde garson olarak çalışan utangaç Jean’ın bir milyarder olduğunu düşünür. Gerçekte kim olduğunu öğrenir öğrenmez de ondan kaçar. Fakat Jean, Irène’ye âşık olmuştur ve onu Fransa sahiline kadar takip eder. Parasız kalmış olmasına rağmen âşık olduğu kızın yaşam tarzını benimser ve şaşaalı bir konakta yaşamaya başlar.
 • Taksi 3 TRT 1 @ 20:00
  Macera - Daniel ve Emilien bu defa Neol baba çetesiyle uğraşmak zorunda kalırlar. Ayrıca her ikisinin de kız arkadaşlarıyla yaşamak zorunda olduğu bir sorun vardır. Emilien ve Daniel baba olmak üzeredirler...
 • Plajda Show TV @ 20:00
  Romantik Komedi - Çocuk tiyatrosunda oyunculuk yapan Ali (Sarp Apak) ve Can (Gürgen Öz) aynı evde yaşayan ve geçim sıkıntısı çeken iki kankadır. En büyük hayalleri iyi birer oyuncu olup sinema filmlerinde yer almaktır. Ama piyasada tek tanıdıkları kişi casting işleri yapan menajerleri Ceyda (Tuğçe Ersoy) 'dır. Ali ve Can günün birinde davetli olmadıkları bir film tanıtım partisine giderler.
 • Mommo-Kız Kardeşim TRT 1 @ 20:00
  Drama - Dokuz yaşında bir çocuk; hem ağabey, hem baba, hem anne, hem de bir bilge olabilir mi? Ayşe için olur. Ve hatta hiçbir şeyden korkmayan bir ağabeydir o. Annesiz iki çocuğun; içinizi ısıtacak, kimi zaman gözünüzü yaşartacak öyküsü, hem de gerçek. Yalın bir dille köyü, köyün insanlarını, kardeşlerin ilişkisini anlatan film sürpriz bir finalle bitiyor.
 • Zack ve Reba Tv8 @ 21:00
  Komedi - Yaşadıkları başarısız ilişkilerden ötürü birbirlerine aşık olan iki iyi arkadaşın öyküsü.
 • Aşk Artık Burada Oturmuyor Tv8 @ 21:00
  Drama -
 • Yaşamın Kıyısında TNT @ 21:15
  Drama - Yaşamın kötü sürprizlerine hazırlıksız yakalanan Jonathan, Toby ve Rachel adındaki üç gencin hikayesini gözler önüne seren bir dram
 • Dokuzlar TNT @ 21:15
  Drama - Film ilginç bir şekilde birbirine bağlanan üç kısa filmden oluşuyor. Sorular ve sürprizlerle dolu ..... izleyiciyi bir bulmaca çözer gibi sarıyor ve kimi cevapları size bırakıyor.
 • 57 Numaralı Yolcu TNT @ 21:15
  Macera - Güvenlik uzmanı John Cutter’a hava yollarında çalışan yakın arkadaşı güvenlik müdürlüğü teklifinde bulunmasıyla başlar. Ölen karısının ardından hala yas tutan John teklifi kabul eder ve şirketin toplantısı için LA`a uçacaktır... Ne yazık ki onu uçakta kötü bir sürpriz bekler... Yolcuların hayatını tehdit eden gözü dönmüş terörist ile aynı uçakta yolculuk eden John’un yapmak zorunda olduğu şey belli... Ya öldürecek ya da ölecek.
 • Den Osynlige CNBC-E @ 22:00
  Drama - 2007 yılında The Invisible adıyla Amerikan yeniden çevrimi yapılan Den osynlige, uluslararası bağımsız film festivallerinden ödüllerle dönen, fantastik bir dram. Film, okula gitmek üzere yola çıkmışken bir yanlış anlaşılma sebebiyle öldüresiye dövülen Niklas’ın yaşam ile ölüm arasında kalışının öyküsünü anlatıyor. Okula gittiğinde görünmez olduğunu fark eden Niklas, polisin kurban gittiği cinayetin izlerini bulmayı beceremediğini öğrenir. Yeniden çevriminden önce, orijinalini izlemeniz tavsiye edilir.
 • Nuit De Noces CNBC-E @ 22:00
  Romantik Komedi - Nuit de noces; Kanada’da yaşayan göçmen bir ailenin eşcinsel oğullarını kabullenme uğraşını eğlenceli bir dille anlatan Mambo Italiano’nun Kanadalı yönetmeni Émile Gaudreault’un ilk yönetmenlik denemesi. Film, yarışmadan kazandıkları, tüm masrafları karşılayan bir düğün paketinin zorlamasıyla Niagara Şelaleleri’nde evlenmeye niyetlenen bir çiftin matrak hikayesini anlatıyor. Cep telefonlarının karışması üzerine tanışan video oyunu tutkunu Nicolas ve takıntılı mimar Florence birbirine aşık olur. Geçen zaman içinde Florence şiddetle evlenmek isterken, Nicolas hazır olmadığını düşünmektedir. Ne var ki, Nicolas’ın kardeşi onlar adına bir evlilik yarışmasına girip de birincilik ödülü olarak kusursuz bir düğün organizasyonu kazanınca işler renk değiştirir. Ailece gidilen bu cennet mekanda birbirleri için uygun olmadıklarını keşfeden çift, içine girdikleri zor durumdan kurtulmaya çalışırlar. Nuit de noces, Kanada’da verilen Genie Ödülleri’nde Altın Makara ödülüne layık bulunmuştu.
 • Franck Spadone CNBC-E @ 22:00
  Drama - Usta yankesici Franck Spadone ve iki meslektaşı, bir gece güzelliğiyle baş döndüren depresif striptizci Laura’nın cüzdanını yürütürler. Kurbanına vurulan Spadone, vakit kaybetmeden Laura’nın çalıştığı bara takılmaya başlar. Ne var ki bar, mafya üyelerinin uğrak mekanıdır ve çok yakında bir çete savaşına sahne olacaktır. Spadone, ne yapıp edip sevdiği kadını o bataktan kurtarmaya karar verir. Kara filmle gerilim türünü birleştiren Franck Spadone’un en büyük kozu, o zamanlar kariyerinin en verimli döneminde olan Monica Belluci.
 • COCO CHANEL - BÖLÜM 2 CNBC-E @ 22:00
  Drama - Gabrielle Bonheur "Coco" Chanel, geçen yüzyılın kadın modasına damgasını vurmuştu. Erkek giysilerini hatırlatan sade giysileri kadınların giyim anlayışını değiştirdi. Parfümü Chanel No.5 da adını bugüne kadar getirmeye yardımcı oldu. Ama bir süredir Chanel’i unutmak zaten mümkün değil. Lakabını, sahneye çıktığı sıralar onu meşhur eden Ko Ko Ri Ko adlı şarkıdan alan Chanel, bu yıl iki filme konu oldu. Coco Chanel & Igor Stravinsky’de modacıyı Anna Mouglalis oynadı. Coco Avant Chanel’de bu kez Audrey Tatoo’yu izledik. Christian Duguay’ın yönettiği TV filmi Coco Chanel’de ise, ona iki sanatçı hayat veriyor. Gençliğini oynayan Barbora Bobulova (Cuore Sacro / Kutsal Yürek’in Irene’i) bu ayın ikinci Ferzan Özpetek oyuncusu aynı zamanda. Chanel’in yaşlılığını ise bu rolüyle Bir Mini Dizi ya da TV Filminde En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Küre’ye aday olan Shirley MacLaine canlandırıyor.
 • Chicago Tv8 @ 22:30
  -