Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/tusulcm/public_html/libs/db.php on line 34

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/tusulcm/public_html/libs/db.php on line 34
TV'de Haftanın Filmleri, Televizyonda Ne Var, TV'de Bugünkü Filmler, Yerli ve Yabancı Filmlerin Konuları Saatleri ve Günleri ... - Tusul.com

Televizyonda Haftanın Filmleri (7 - 13 Aralık 2009)
  Salı Günü Filmleri (14):
 • Zaman Tükeniyor Kanal D @ 01:00
  -
 • Aşkım İçin Kanal D @ 01:00
  -
 • Mortedello ve Filemon 2 Tv8 @ 20:15
  Komedi - Film dünyayı şeytani güçlerden kurtarmak isteyen iki kafadarın macerasını anlatıyor
 • En Uzun Gece TNT @ 21:15
  Macera - etenekli bir bahçıvan olan Jim eşini kaybedince iki oğluyla ve onların sorunlarıyla başbaşa kalır. Büyük oğlu Gabe, kız arkadaşını ve diğer herşeyi geride bırakarak Florida’ya kaçmayı planlamakta, küçük oğlu Pete ise hayatta herşeyden vazgeçmiş, kendini iç dünyasına kapatmıştır.
 • Orada Olmayan Adam TNT @ 21:15
  Drama - Tekdüze hayatından kurtulabilmek için kendine bir çıkış yolu arayan bir berberin hikâyesinde şantaj, cinayet ve ihanet iç içe. Ağzından tek kelime çıkmayan bu sigara tiryakisi adamın absürd hikâyesi izlenmeye değer.
 • Yatağımdaki Kız TNT @ 21:15
  Romantik Komedi - Mimar Newton Davis, kız arkadaşı Becky’ye evlenme teklif etmek için muhteşem bir ev inşa eder. Ne yazık ki Becky, hem Newton’u hem de evi reddeder. Büyük hayal kırıklığının ardından Newton, Gwen adlı işi gücü yalan olan bir garsonla tek gecelik bir ilişki yaşar.
 • Alia TRT 1 @ 21:45
  Drama - Alia; Yugoslav ordusunda yüzbaşı, Tito’nun yakın koruması, ordu milli takım kaptanı ve Yugoslavya’nın ilk dünya karate şampiyonudur. Yugoslavya’daki iç savaş gündelik yaşamla birlikte Alia’nın hayatında da çok şey değiştirir ve savaşta ailesi hariç her şeyini yitiren Alia, Sırp kökenli karısı Anna ve iki küçük çocuğuyla birlikte Birleşmiş Milletler koruması altındaki bir Boşnak Mülteci kampına sığınmak zorunda kalır. İç savaşın felce uğrattığı ekonomik koşullar gerçekten zorludur ve hayattaki tek amacı ailesini koruyabilmek olan Alia, geçimlerini sağlayabilmek için yer altı dövüş kulüplerinden birinde ringe çıkmak zorunda kalır.
 • Mumya Evi Star @ 22:00
  Korku -
 • Jack Hunter Kayıp Hazine Star @ 22:00
  Macera -
 • Wishful Thinking CNBC-E @ 22:00
  Drama - Yapımcı Adam Park’ın ilk ve tek yönetmenlik denemesi olan Wishful Thinking, iki kadın ve iki erkek arasında geçen, yanlış anlaşılmalarla örülü karmaşık ilişkiler ağını konu ediyor. Filmin en ilgi çekici özelliği olayları birkaç karakterin bakış açısından anlatması. Başlangıçta sadece Max ve Elizabeth’in aşkı var merkezde. New York’un orta sınıfına mensup projeksiyonist Max ve veteriner Elizabeth birbirlerinden hoşlanır ve huzurlu bir ilişkiye adım atar. Her şey yolunda giderken, Max’in kendisine evlenme teklif edeceğini sanan ancak hayal kırıklığına uğrayan Elizabeth, ilişkiyi sorgulamaya başlar. Elizabeth’in aksine Max’in evliliğe hazır olmaması, zorunlu bir ayrılığın yolunu açar. Bu kararın ardından her ikisinin dünyası da bir anda değişir. Max, yaşadığı ayrılığı fırsat bilip onunla ilgilenmeye başlayan bir iş arkadaşını tanımaya çalışırken, Elizabeth’in hayatına da başka bir erkeğin girdiğinden şüphelenmeye başlar.
 • STILL BREATHING CNBC-E @ 22:00
  Romantik Komedi - Farklı şehirlerde yaşayan iki yabancı, aynı rüyayı görürler ve o andan itibaren görünmez bir güçle birbirlerine doğru çekilirler. Brendan Fraser’ın canlandırdığı Fletcher durumu ciddiye alıp rüyasında gördüğü kadını aramaya başladığında, onu eliyle koymuş gibi bulacağından habersizdir. Diğer yandan Rosalyn de böyle bir mucizeye inanmak konusunda şüpheler taşımaktadır.
 • Don Juan CNBC-E @ 22:15
  Drama - Penélope Cruz ve Emmanuelle Béart, Don Juan’ın peşinde. Fransız oyuncu/yönetmen Jacques Weber’in başrolünü ve yönetmenliğini üstlendiği Don Juan, dünyaca ünlü çapkın kahramanı merkezine oturtan son film olarak biliniyor. Weber karşımıza Don Juan olarak çıkarken, kalbini çaldığı hanımlar da yakından tanıdığımız isimler: Henüz Amerika’ya açılmamış olan Penélope Cruz ve Fransız sinemasının en güzel aktrislerinden Emmanuelle Béart. 17. yüzyılda İspanya’da geçen öykü, erkek izleyiciler için oldukça keyifli bir seyirlik olabilir.
 • Down to You CNBC-E @ 22:15
  Romantik Komedi - Freddie Prinze Jr. ile Julia Stiles’ı bir araya getiren Down to You / Aşağıdakiler ilk aşkın önce bulunmasını sonra da yitirilişini konu alan bir romantik komedi örneği. Üniversiteye yeni başlayan Imogen, kendisinden birkaç yaş büyük olan Al ile romantik bir ilişkiye adım atar. Müthiş bir uyum içinde olduklarını düşünürken, Al’in aşka inanmayan arkadaşları çifti ayırmanın yollarını aramaya başlar. Çok geçmeden de önceden fark edilmeyen farklılıklar su yüzüne çıkar ve çift yollarını ayırır. Ne var ki, bu Al’in hayatının hatasıdır. Imogen’i bir türlü unutamayan ve tanıştığı bütün kızlarda onu aramaya başlayan Al, ilk aşkını geri kazanmaya karar verir. Down to You / Aşağıdakiler büyük şehirde yitip gitmemeye çalışan iki gencin verdiği ilk aşk sınavı üzerine. Prinze Jr. ve Stiles arasındaki güçlü kimya, filmin en büyük artısı.
 • Beynimdeki Düşman Tv8 @ 22:15
  Macera - Johnny kafasında bir bilgisayar çipiyle bilgi taşıyan bir taşıyıcıdır.. Yeni görevi Pekinden Newark'a bilgi taşımaktır..Peşinde Pharmakam endüstrisinin adamları ile bir teknoloji grubu vardır. Amaçları Johnny'nin beyninde taşıdığı çipi çalmaktır..Johnny'nin 24 saati vardır. Bilgiyi bu süre içinde aktarmazsa hayatı tehlikededir..