Sarımsak çayı nedir, neye yarar?

Sarımsak çayı yapımı için;
3-4 parmak ucu kadar taze zencefil 1 büyük bardak suda 6 dk. kaynatıp, içine 2 iri diş hafif ezilmiş sarımsakları koyun 5 dk.demlensin, süzün, 1 çay kaşığı limon suyu ekleyin, çok az doğal bal koyup ılık-sıcak arası olacak şekilde günde 2 fincan; ne çok aç, ne çok tok olmayacak şekilde için.

Sarımsak çayı, vücuttaki biriken yağları yakmaya yarayan, içeriği tamamen doğal olan bu çay, zayıflamak isteyenler bu çayı kullanarak en kısa zamanda kolay bir şekilde istenmeyen kilolardan kurtulabilecekler.

Sarımsak çayının içinde yağları yakmaya yarayan birçok etken maddeler bulunmaktadır. Bundan dolayı kilo vermeyi de hızlandırır.
Hamilelikte alınan kiloları da kısa bir sürede verilmesine yardımcı oluyor.

Bu şekilde günde 2 defa içmeniz yeterli olacaktır. Eğer isterseniz günde 3 defa da içebilirsiniz. Önemli olan sarımsak çayını düzenli olarak içmektir. Düzenli olarak kullandığınızda istenmeyen kilolarınızdan en hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak, içindeki bitkilerden birine alerjiniz var ise kullanmanız tavsiye edilmez.

Sarımsak çayı hızlı kilo verdirmekle beraber sarımsağın sağlamış olduğu bütün yararları vücudumuza sağlar. Bu çayın en büyük etkisi metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını kolaylaştırmasıdır.

Cevabı Biliyorum

Misafir

30.10.2013 18:46 gibi Sağlık ve Bakım kategorisinde sordu.

Sarımsak çayı nedir, neye yarar? sorusu için cevaplar: (0 cevap)

Henüz cevap yok. Biliyorsanız cevaplayın.

Cevabınız:

Adınız
dokuz çarpı sıfır işleminin sonucunu yazıyla yazınız
 

 

Sen de soru sor!


Sağlık ve Bakım kategorisinden sorular

Soru Cevap Kategorileri